Wyślij wiadomość
Changzhou Schneter Textile Machinery CO.,LTD
E-mail sales@czsnt.com TEL: 86-- 13584590667
Dom > produkty > Maszyna do suszenia tekstyliów >
Suszarka do tkanin tekstylnych Maszyny tekstylne na sprzedaż 50m min
  • Suszarka do tkanin tekstylnych Maszyny tekstylne na sprzedaż 50m min

Suszarka do tkanin tekstylnych Maszyny tekstylne na sprzedaż 50m min

Miejsce pochodzenia Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa Smoothly
Orzecznictwo ISO9001
Numer modelu SL/230
Szczegóły Produktu
nazwa:
Suszarki do tkanin
Szerokość:
2200--2300mm
Zainstalowana moc:
10 ~ 22kw
Model:
SL / 230
Specyfikacje:
Szerokość nominalna 2200 mm
wymiary produktu:
15000 × 3400 × 3600 (mm)
Prędkość:
10 ~ 50 m / min (regulacja częstotliwości)
Ciśnienie pary w rurze suszącej:
≤ 0,2 MPa
Do mokrej wilgoci::
12 ~ 18%
Odzysk opadającej wilgoci:
4 ~ 6%
Atrakcja: 

suszarka do tekstyliów

,

suszarka do tekstyliów 50m min

,

sprzedam maszyny włókiennicze

Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1 zestaw
Cena
Negotiable
Szczegóły pakowania
Standardowe drewniane pudełko wysyłkowe
Zasady płatności
T/T, L/C, D/A, D/P
Możliwość Supply
1-2 zestawy/miesiące
Opis produktu

Maszyny do suszenia tkanin z kontrolą częstotliwości 10 ~ 50 m / min 15000 × 3400 × 3600 mm

 

 

I Główne cechy


1.Elektryczna maszyna do opalania cylindrów SL/D270 wykorzystuje przemysłowe zasilanie jako energię kinetyczną, nowatorski, wysokowydajny, energooszczędny materiał — pręty z węglika krzemu jako elektryczne źródło ogrzewania oraz cylinder ze stopu Fe-Ni-Cr jako podgrzewany korpus spalania.Cylinder ma średnicę zewnętrzną 270 mm i jest wyposażony w cztery proste pręty z węglika krzemu o średnicy wewnętrznej 40 mm, dzięki czemu zimny koniec cylindra i obszar grzewczy są odpowiednio chronione.

2. Co więcej, charakterystyka pręta z węglika krzemu jest w pełni stosowana w badaniach i rozwoju produktów.Półprzewodnik pręta z węglika krzemu jest znacznie wyższy niż rezystancja metalowego przewodnika, gdy temperatura wzrasta w zakresie od 800°C do 1000°C, temperatura jest wyższa, a rezystancja niższa (przy czym temperatura techniczna maszyny do opalania wynosi w tym zakresie), dlatego generuje oczywisty efekt oszczędzania energii.Przenoszenie źródła ciepła przez pręt z węglika krzemu jest przenoszeniem ciepła przez promieniowanie, a stopień strat jego wartości cieplnej we wnęce radiacyjnej jest mniejszy niż 3%.

3. Wprowadzamy pewne ulepszenia w materiale i strukturze cylindra zgodnie z przenoszeniem ciepła przez promieniowanie pręta z węglika krzemu i modyfikujemy zawartość stopu żelaza, miedzi, niklu i chromu.Zewnętrzna struktura i grubość ścianki cylindra zostały ulepszone dzięki dokładnym obliczeniom i powtarzanym testom zgodnie z wymaganiami dotyczącymi wymiany ciepła, co umożliwia równomierne i szybkie przekazywanie ciepła przez cylinder oraz mniejsze straty ciepła, a także zapewnia, że ​​wnęka cylindra jest nasycony stopiony materiał do nagrzewania pręta węglika krzemu w celu całkowitego skompensowania wartości ciepła opalania w procesie opalania.

4. Cylinder w oryginalnej maszynie do opalania paliwa jest goły, a jego powierzchnia robocza stanowi tylko 20% cylindra, a więc znaczna część wartości ciepła tracona podczas opalania.Maszyna ta dodatkowo wyposażona jest w korpus skrzynki termoizolacyjnej pod śpiewającą częścią cylindra w celu odwrócenia ciepła dla 70% niepracującej powierzchni cylindra, tak aby przez długi czas utrzymać temperaturę cylindra w zadanej temperaturze technologicznej i zmniejszyć częstą regulację temperatury prętów z węglika krzemu, co oczywiście oznacza efekt oszczędzania energii.

5. Tradycyjna maszyna do opalania butli z paliwem wykorzystuje jako źródło ciepła spalający się olej napędowy i zużywa około 30 kg oleju napędowego na godzinę, podczas czego z komina spalania emitowanych jest 45 metrów sześciennych dwutlenku węgla i innych gazów oraz cząstek stałych.Podczas gdy spalanie elektryczne nie potrzebuje innych paliw, eliminuje się więc emisję paliwa do opalania i pominięty jest komin spalania.

6. Układ elektryczny tej maszyny został zaprojektowany zgodnie z zasadą opalania i charakterystyką pręta z węglika krzemu oraz zapewnia inteligentną kontrolę w całym procesie.Rzeczywisty pobór mocy prętów z węglika krzemu wynosi mniej niż 70% w ustawionym zakresie temperatur od 800 do 1000°C, co znacznie oszczędza zużycie energii.Charakterystyczna konstrukcja obwodu zapewnia stabilną i niezawodną pracę oraz wygodne i bezpieczne sterowanie.

7. Aby uwzględnić w procesie rozwoju przebudowę przedsiębiorstw poligraficznych i farbiarskich na oryginalną maszynę do opalania, korpus skrzyni został zaprojektowany w miarę możliwości zgodnie z oryginalną maszyną do opalania paliwa, z napędem mechanicznym i ścieżką podawania tkaniny pozostał i wymieniono tylko opalający się główny korpus.Koszt odbudowy wynosi tylko jedną piątą całej maszyny, a odbudowa zajmuje tylko trzy dni, co w pełni pokazuje efekt oryginalnej maszyny, zmniejsza koszty produkcji, poprawia jakość produktu i eliminuje emisję paliwa podczas opalania, tym samym osiągnięcie kilku efektów aplikacyjnych.

II.Główne indeksy techniczne:
Model i specyfikacja SL/D270
Efektywna praca na całej szerokości 200-1900 mm
Szybkość dostawy tkaniny 20 ~ 110 m/min
Specyfikacja cylindra ∮270×2530
Kombinacja prętów z węglika krzemu 2×2×∮40
Stała temperatura na powierzchni cylindra 900 ~ 1000 ℃
Moc zainstalowana 105 KW

III.Porównanie z podobnymi produktami
W porównaniu z konwencjonalną maszyną do opalania cylindrów paliwa i maszyną do opalania palników paliwowych, maszyna ta charakteryzuje się mniejszym zużyciem energii, wysoką temperaturą powierzchni, małą różnicą temperatur, wysokim stopniem opalania, brakiem zanieczyszczeń środowiska i doskonałą stabilnością, a także może znacznie obniżyć koszty produkcji jako trzy piąte dla tej samej odmiany.

Główne porównanie ekonomiczne w następujący sposób:

Technologia produkcji Elektryczne śpiewanie Śpiewanie cylindra Palnikowy śpiew
Temperatura techniczna (DEG C) 800-950 750 ~ 850 700 ~ 800
Prędkość (m/min) 20 ~ 110 40 ~ 110 20 ~ 90
Wydajność pracy (za każdym razem) Pozytywny lub negatywny Pozytywny lub negatywny Pozytywny lub negatywny
Stopień przypalenia (stopień) 4,5 ~ 5 4 4
Źródło ciepła Moc handlowa 0# Silnik Diesla Gaz
Wartość cieplna Wykorzystanie% 97 75 80
Wskaźnik zużycia energii (RMB/M) 0,012 ~ 0,025 0,06 ~ 0,07 0,05
Emisja (godzina) Nie 45 metrów sześciennych dwutlenku węgla Palić

Uwaga: Podane w powyższej tabeli ceny energii elektrycznej, silnika Diesla i gazu są cenami krajowymi standardowymi z października 2010 roku.

W normalnej produkcji zwykłych farbiarni może codziennie opalać tkaninę o długości 50 000–60 000 metrów.Jeśli redukcja kosztów opalania na każdy metr wyniesie 0,05 RMB, można zaoszczędzić koszty produkcji 2500-3000 RMB każdego dnia, a emisję 450 metrów sześciennych dwutlenku węgla można zmniejszyć.

 

Szerokość: 2200-2300 mm.
Cechy: z twardą, miękką szczoteczką lub skrzynką do skrobania oprócz zanieczyszczeń, efekt usuwania zanieczyszczeń, równomierne i stabilne suszenie wilgoci tkaniny, efekt rozciągania z efektem oczywistych odmian.
Zainstalowana moc: 7,5 ~ 12,5 kW
Zastosowanie produktu: skrobanie sztruksu, okrągła szczotka, obróbka pieczenia bębna suszącego.Aby drzwiczki żarówki skurczyły się do wymagań procesu podczas procesu czyszczenia tkaniny.
Model i dane techniczne: SL/230 szerokość nominalna 2200mm
Wymiary produktu: 15000 × 3400 × 3600 (mm)
Prędkość: 10 ~ 50 m/min (sterowanie częstotliwością)
Ciśnienie pary w rurze suszącej: ≤ 0,2Mpa
Zainstalowana moc: 10 ~ 22KW
Do mokrej wilgoci: 12 ~ 18%
Odzysk wilgoci spadającej: 4 ~ 6%
Główne cechy: Maszyna wspomaga ruch różnych elementów wspornika, które są skręcane za pomocą pionowej i poziomej stalowej belki, prosta konstrukcja, cała część maszyny jest łatwa w regulacji, konserwacji i demontażu.Maszyna do mokrej skrzynki posiada komorę parową do wypiekania rur wody odpowiednio od roli izolacji i zlewni.Główny silnik napędowy maszyny napędzany jest przez przekładnię zębatą w celu obracania cylindra.Oprócz suszenia tkanin, ale także z tkaniny i szerokości drzwi z tkaniny.Maszyna ta jest wyposażona w mechanizm usuwania zanieczyszczeń, zwiększający prześwit efektu heteroarylu tkaniny bawełnianej.

Wszystko dla użytkownika

 

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

86-- 13584590667
Grupa Qianxiang, wioska Wuyang, miasto Lijia, dystrykt Wujin, Changzhou, Jiangsu, Chiny
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas